Veikite, nelaukite

Niekada nebus tinkamesnis laikas nei dabar

Viskas prasideda nuo pirmo žingsnelio, kiekvienas šiandien egzistuojantis žmogaus sukurtas daiktas kažkada buvo tik mintis, svajonė. Mūsų kelias į sveikatą arba ligą irgi prasideda nuo pirmo žingsnio. Svarbu žinoti ko siekiame, kokio galutinio rezultato norime. Nebūtina turėti visų atsakymų ir sprendimų, juos atrasime pakeliui.

Nėra vieno teisingo, sveiko gyvenimo būdo. Puikių rezultatų galima pasiekti įvairiausiais metodais. Kuo žmonija toliau žengia progreso keliu, tuo daugiau randama būdų, kaip pagerinti sveikatą ir savijautą, pailginti gyvenimo trukmę, išgydyti negalavimus. Blogiausia, kai mes pasimetame tarp turimų galimybių ir dorai nepasinaudojame nei viena.

Neverta laukti, kol bus sukurta efektyviausia sveikos gyvensenos sistema, parašyta geriausia knyga ar išrasti naujausi vaistai… tokių niekada nebus. Tai, kas šiandien yra naujiena, rytoj bus praeitis.

Neverta laukti kol pribręs reikalas, kai priverčia aplinkybės, dažnai jau būna vėlu ką nors pakeisti.

Niekada jau nebus taip lengva žengti pirmą žingsnį ir pasikeisti kaip dabar. Šiandien lengviau atsikratyti kelių papildomų kilogramų nei bus rytoj ar po metų. Šiandien lengviau pakeisti įpročius nei bus po metų.

Jei šiandien savimi nepasirūpinsite, rytoj turėsite dar viena diena mažiau laiko.

Jei norite būti sveikesni, energingesni ir ilgiau gyventi,

keiskite gyvenimo būdą jau dabar !

Visiškai nesvarbu, ar pradėsite nuo mitybos, ar imsite lankyti jogą, gal skirsite daugiau laiko poilsiui gamtoje ar sportui. Ženkite pirmą, tegu mažą, bet svarbų žingsnelį susikurti geresnę ateitį.

Jūs galite padaryti tūkstančius dalykų, kurie atneš puikią savijautą ir gerą sveikatą. Pradėkite nuo pirmo, tegu ir smulkiausio.

Nesvarbu ir tai, kad padarysite klaidų, tai neišvengiama.

Tačiau jei sveikatos keliu pradėsite eiti šiandien, turėsite viena diena laiko daugiau nei pradėję rytoj. O gal mėnesiu, metais ar dešimtmečiu…