Geros sveikatos programa

Greitu metu čia rasite Geros Sveikatos mokymus. Efektyvius, tačiau visiems suprantamus ir lengvai įgyvendinamus nuotolinius, mokymus temomis:

Valia: arba iš kur paimti jėgų pokyčiams

Jau daug metų vesdamas mokymus susiduriu su vienu ir tuo pačiu dalyvių klausimu: “ką reiktų daryti mes iš esmės žinome, bet iš kur paimti jėgų, valios daryti tai ką reikia…?” Tai klausimas į kurį atsakyti keliais sakiniais neįmanoma, tam ir kelių valandų paskaitos nepakanka. Tačiau vis tik yra kelias kuris gali jums padėti atrasti laiko, įgauti jėgų, valios ir motyvacijos gyvenimo pokyčiams, tam reikia kasdien skirti bent keliolika minučių, tačiau tos keliolika minučių gali neatpažįstamai pakeisti jūsų gyvenimą.

Sveika mityba

Paprastai ir suprantamai, tai ką kiekvienas mūsų turėtų žinoti apie maistą kuris reikalingas gerai mūsų sveikatai palaikyti. Kada ir ką geriau valgyti, koks kasdienis maistas naikina ir silpnina mūsų sveikatą.

Judėjimas ir sveikata

Kasdieniai įpročiai geresniam gyvenimui

Šiuo metu yra ruošiama pirma geros sveikatos programos dalis “Valia – arba iš kur paimti jėgų, užsispyrimo, ištvermės ir įkvėpimo daryti tai, ką reikia”. Tai bus nuotoliniai mokymai, kurių medžiagą ir užduotis kas keletą dienų gautumėte el. paštu, todėl visai nesvarbu kur gyvenate, galėsite tobulėti jums patogiu metu ir jums patogioje aplinkoje. Planuojama mokymų trukmė 30 d.

Jei norėtumėte gauti pranešimą kada šie mokymai bus viešai prieinami ir pirmieji juose sudalyvauti, parašykite laišką su prierašu “Noriu pranešimo kada startuos mokymai”. Laiškelį galite išsiųsti čia >>>