Visa Lietuva, elektroninės parduotuvės

Elektroninė parduotuvė “Livinn”

www.livinn.lt

Parduotuvių grupė Livinn – sveiki produktai prekiauja tik aukštos kokybės ekologiškomis ir natūraliomis prekėmis. Mūsų siūlomas maistas – skanus, kosmetika – veiksminga, švaros prekės – efektyvios. Patirkite patys, kad natūralu ir ekologiška – tai ne aidas iš praeities, o labai racionalus ir malonus šiuolaikiško žmogaus pasirinkimas!

Elektroninė parduotuvė “Lanikai Organic”

www.lanikai.lt

Ekologiškų sertifikuotų produktų visai šeimai ir namams el.parduotuvė www.lanikai.lt. Parduotuvėje rasite ekologiškų veido,kūno,plaukų priežiūros priemonių, aliejų, eterinių aliejų, kūdikių higienos ir odos priežiūros priemonių, ekologiškų namų tekstilės gaminių – rankšluosčių, pledų, virtuvės tekstilės, vaikiškos patalynės ir kt. Atstovaujame tik patikimus ir pripažintus gamintojus, visi produktai sertifikuoti kaip ekologiški. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekes galima atsiimti ir mūsų biure Klaipėdoje, adresu J.Janonio g. 6B. Mob. tel. 8 (682) 36592, info@lanikai.lt

Elektroninė parduotuvė “Sauja gėrio”

www.saujagerio.lt

Ekologiški ir natūralūs produktai visai šeimai. Parduotuvėje rasite veido, kūno bei plaukų priežiūros priemonių, plaukų dažų, burnos higienai skirtų prekių, dekoratyvinės kosmetikos, natūralių sviestų bei aliejų, maisto papildų, švaros priemonių buičiai, sojos vaško žvakių, sauskelnių, žaisliukų bei higienos prekių mažiesiems.Asortimentas vis pildomas. Tel: 8 645 50056,  info@saujagerio.lt

Elektroninė parduotuvė “ekoeko.lt”

www.ekoeko.lt

Čia rasite ekologiškų maisto produktų, namų apyvokos reikmenų, skalbimo ir valymo priemonių, higienos prekių. Daugiau nei 300 pavadinimų ekologiškų, naturalių ir tausojančių aplinką prekių asortimentas.

Elektroninė parduotuvė “Ekokolekcija”

www.ekokolekcija.lt

Taip pat skyrių ekologiškoms švaros priemonėms Earth Friendly Products rasite “Drogo” ir “Senukų” parduotuvėse. Tel: 8 657 58058, info@ekokolekcija.lt www.ekokolekcija.lt

Elektroninė parduotuvė “Ekolinija”

www.ekolinija.lt

Sveikatai nekenksminga kosmetika, buities priemonės, higienos reikmenys. Prekės siunčiamos visoje Lietuvoje.

Elektroninė parduotuvė “Ekopirk”

www.ekopirk.lt

Atsakinga ir novatoriška ekologiškų prekių parduotuvė internete. Čia rasite ne tik plačiausią ekologiškų produktų pasirinkimą vienoje vietoje, bet ir informacijos apie žalingus žmogui ir aplinkai ingredientus, atsinaujinančius straipsnius ekologijos tema. Daug akcijų, patogus atsiskaitymas ir pigus pristatymas!

Elektroninė parduotuvė “Naturata”

www.naturata.lt

Jaukiausia ekologiškų kūno priežiūros priemonių parduotuvė internete, kurioje esančios absoliučiai visos odos priežiūros priemonės yra 100% natūralios sudėties, dauguma jų yra sertifikuoti ekologiški produktai. Siūlome išskirtines ekologiškas cukraus depiliacijos priemones, aukščiausios kokybės kosmetinius aliejus, egzotiškus medžių sviestus ir dar daugiau…

Elektroninė parduotuvė “Gamtos kerai”

www.gamtoskerai.lt

Natūralūs ir ekologiški produktai Jūsų grožiui, sveikatai ir gerai savijautai. Aukštos kokybės augaliniai, eteriniai aliejai, gėlių vandenys ir kiti ingredientai kosmetikos gamybai, sertifikuotos higienos, kosmetikos bei buities priežiūros priemonės, natūralūs muilai iš Vakarų Afrikos ir Sirijos. Prekės pristatomos Lietuvoje ir užsienyje. Daugiau informacijos info@gamtoskerai.lt

Elektroninė parduotuvė “Elfų namai”

www.elfunamai.lt

Sertifikuota ekologiška ir natūrali kosmetika, švaros priemonės.

Elektroninė parduotuvė “Ekogrožis”

www.ekogrozis.lt

Aukštos kokybės, pasaulyje puikiai vertinama, sertifikuota ekologiška ir natūrali kosmetika už patrauklią kainą. Visi mūsų produktai yra kruopščiai atrinkti, pagaminti tik iš natūralių, sveikatai nekenksmingų žaliavų.

Elektroninė parduotuvė “Biokosmetikos akademija”

www.bio-kosmetika.lt

Čia rasite natūralius, sertifikuotus aliejus, eterinius aliejus, gėlių vandenis, sviestus ir kitas gamtos dovanas. Taip pat mes gaminame rankų darbo veido ir kūno kremus, įvairius balzamus, aliejų mišinius.

Elektroninė parduotuvė “Medinis arkliukas”

www.medinisarkliukas.lt

Didžiausia Lietuvoje medinių, rankų darbo ir lavinančių žaislų elektroninė parduotuvė.

Elektroninė parduotuvė “Tikrai Be”

www.tikraibe.lt

Specializuoti maisto produktai tinkami įvairių dietinių poreikių mitybai. Asortimente daug ne tik ekologiškų maisto produktų, tačiau skirtų alergiškiems, netoleruojantiems, sergantiems cukriniu diabetu, celiakija, turintiems ansvorį, virškinimo ar tuštinimosi sutrikimų ir t.t.

Elektroninė parduotuvė “Beautyfly”

www.beautyfly.lt

Tai Jūsų grožio parduotuvė, kurioje rasite tik natūralią bei ekologišką kosmetiką nekenkiančią Jūsų sveikatai. Parduotuvė nuolatos stebins Jus gausybe akcijų, nuolaidų bei plačiu kosmetikos pasirinkimu.  Šiuo metu parduotuvėje galite įsigyti Nvey dekoratyvinės kosmetikos, Aviva kūno priežiūros priemonės, Acorelle ekologiškos depiliacijos priemonės bei kvepalai ir kt.

Elektroninė parduotuvė “Marmozel”

www.marmozel.lt

“MARMOZEL” –  gyva, šviežia kosmetika veidui ir kūnui. Naudojamos ekologiškos, pirmapradės žaliavos, išsaugojusios visas vertingąsias augalų savybes. Jokių konservantų, jokio alkoholio, tik tikras, vertingas maistas Jūsų odai.  Natūralūs kvapai – Jūsų širdžiai. Gaminama rankomis, Lietuvoje. uzsakymai@marmozel.lt ,+370 655 95139 

Elektroninė parduotuvė “Ekogija”

www.ekogija.lt

“Ekogija” – tai natūralių, ekologiškų produktų parduotuvė internete. “Ekogija” siūlo platų asortimentą natūralių sviestų, aliejų, egzotoškojo juodojo Afrikos muilo, natūralaus “Aleppo” muilo, bei ingredientų kosmetikos gamybai. Mažmeninė ir didmeninė prekyba. Adresas: Laisvės pr. 79D-37, Vilnius, tel: 8 601 12748

Elektroninė parduotuvė “VivaSanija”

www.vivasanija.lt

Natūralūs, ekologiški ir biodinaminiai produktai. Kosmetika, švaros priemonės, higienos prekės, maistas kūdikiams, aliejai, maisto papildai, skanėstai, sultiniai, prieskoniai, arbatos, grūdai ir pupelės, natūralios priemonės lieknėjimui ir daug kitų produktų…

Elektroninė parduotuvė “Argan”

www.argan.lt

Argan.lt – ekologiškas, kokybiškas ir sertifikuotas argano aliejus bei kosmetika tiesiai iš Maroko. Galite įsigyti  Maroko molio (Ghassoul, Rhassoul), juodojo Afrikos muilo, efektyvių priemonių nuo plaukų slinkimo, natūralaus gėlių vandens (hidrolatai), natūralių kremų su argano aliejumi, ekologiškų gydomųjų kremų.

Elektroninė parduotuvė “BioEco

www.bioeco.lt

Ekologiškos prekės kūno priežiūrai, kūdikiams ir vaikams, būsimoms mamoms, aromaterapijos prekės ir aliejai.

Elektroninė parduotuvė/blogas “Naturehemp”

www.naturehemp.com

Pluoštinės kanapės auginimas, perdirbimas ir produktai iš pluoštinės kanapės užaugintos Lietuvoje.

Elektroninė parduotuvė “Bio Farma”

www.biofarma.lt

Nuo vaikystės mėgstame naudoti tai, kas natūralu, laiko patikrinta, todėl prekiaujame tik pačiais žinomiausiais prekiniais ženklais Lietuvoje ir pasaulyje. Ir siūlome tik pačios aukščiausios kokybės sertifikuotus ekologiškus bei natūralius produktus.

————————————

Jei žinote šiame straipsnelyje nepaminėtų ekologiškų, natūralių arba sveikų produktų parduotuvėlių, pasidalinkite informacija ir su mumis, papildysime šį sąrašą. Jei pastebėjote, kad tinklapyje nurodyta informacija neatitinka tikrovės (pasikeitė parduotuvės adresas, kontaktiniai telefonai) taip pat būsime dėkingi už šią informaciją. Rašykite el. paštu  sveikasirjaunas@gmail.com.

————————————

Atminkite, kad ekologiškiausia yra ne pirkti ekologišką produktą, o jo nepirkti visai. Gerai pagalvokite prieš įsigyjant sekantį pirkinį. Taip – ne tik sutaupysite pinigų, bet ir išsaugosite švarią gamtą.

Sėkmės renkantis sveikesnius produktus!

 

(c) Tomas Lenart, 2017. Cituoti ir skelbti šį tekstą galima išsaugant akivaizdžias bei veikiančias nuorodas į tinklapį www.gerasveikata.lt.