Apie “gerasveikata.lt” projektą

„Gerasveikata.lt“ projekto tikslas šviesti žmones, padėti pažinti save ir savo kūną, rūpintis juo taip, kad jūsų kūnas atskleistų visą savo potencialą ir galėtume džiaugtis tikrai puikia sveikata, savijauta, ilgaamžiškumu, o ne tiesiog ligos nebuvimu.

Išsaugoti sveikatą, neturi būti sudėtingas mokslas įkandamas tik po daugelio metų medicinos studijų. Atsakomybės už savo sveikatą permetimas gydytojams yra pats kvailiausias dalykas kokį galime padaryti. Mūsų pareiga rūpintis savimi taip, kad gydytojo pagalbos prireiktų kuo rečiau. Taip, kartais atsitinka nelaimės, ligos kurios nuo mūsų nepriklauso, šiose srityse medicina gali padaryti stebuklus. Tačiau jokia medicina, geriausi gydytojai mūsų neapsaugos nuo netikusio gyvenimo būdo, žalingų įpročių, aplaidžios mitybos. Tad projekto tikslas padėti visiems norintiems išmokti tinkamai rūpintis savo kūnu, padėti suprasti kokias klaidas darome, kas mums kenkia, kas naudinga, motyvuoti, padėti atrasti jėgų ir valios elgtis tinkamai. Perteikti dalykus, kuriuos turėtų žinoti ir taikyti kasdieniame gyvenime kiekvienas.

Spaudoje, knygose, internete randame daugybę viena kitai prieštaraujančių sveikatingumo teorijų, reklama mums bruka tai, kas neša pinigus gamintojams, bet dažniausiai ne gerą savijautą ar sveikatą mums. Visuomenėje norma tapo daugybė neprasmingų įpročių, kurie žaloja mūsų sveikatą, psichiką ir tuština mūsų pinigines. Tiesa sakant dėl prieštaringos informacijos, žinių kaip elgtis, laiko, dažnai ir motyvacijos stokos susidaro įspūdis, kad paprasčiausia sveika gyvensena ir protingas rūpestis savo kūnu yra daugeliui sunkiai įkandama užduotis.

Gerasveikata.lt tikslas būti jums patogiu įrankiu, paskata ir žinių šaltiniu pradėti savo gyvenimo pokyčius nesvarbu kuriame Lietuvos ar pasaulio krašte gyvenate. Padėti susigaudyti prieštaringos informacijos labirintuose. Perteikti aiškias, paprastas taisykles ir padėti suformuoti įgūdžius bei įpročius, kurie ilgainiui padarytų jus ir labai tikiuosi jūsų vaikus bei artimuosius sveikesnius ir bent šiek tiek laimingesnius.

Jei ir jums aktualūs sveikatos klausimai, tikiuosi šis video padės geriau suprasti kas yra Gera Sveikata projektas, kaip į jį reikėtų žiūrėti/naudotis. Sužinosite trumpą jo atsiradimo istoriją ir susipažinsite su manimi, jo autoriumi.

Ačiu, kad esate kartu.